شرکت حقوقی نجیب حکیمی

وکیل حقوق مهاجرت در امریکا 

در خدمت مهاجران در همه ایالات در امریکا 

چرا باید شرکت حقوقی نجیب حکیمی را انتخاب کنید؟

مشکلات حقوقی می تواند فوق العاده استرس زا باشد. در طول این زمان چالش برانگیز، یک وکیل متعهد و قابل اعتماد می تواند تفاوت قابل توجهی در قضیه ای مهاجرت شما ایجاد کند. اگر به دنبال راهنمایی حقوقی هستید، نجیب حکیمی تخصص لازم را دارد.

نجیب حکیمی تجربه شخصی دانشجویی در امریکا منحیث یک محصل بین المللی و پناهندگی را دارد. او همچنین با مهاجرانی از آسیا، خاورمیانه، آفریقا و آمریکای جنوبی کار کرده است. تجربه شخصی و کاری او را قادر می سازد تا بهترین مشاوره حقوقی را به شما ارائه دهد. او به زبان های انگلیسی، فارسی و دری صحبت می کند.

در شرکت حقوقی نجیب حکیمی، تیم ما از تشکیل پرونده الکترونیکی آنلاین و فناوری پیشرفته استفاده می کند که به ما برتری را در ارائه بهترین خدمات حقوقی با هزینه کمتر به شما می دهد. ما برای پناهجویانی که از افغانستان تخلیه شده اند در درخواست پناهندگی، ویزای بشردوستانه موقت (HP)، وضعیت حفاظت شده موقت (TPS)، سند مجوز کار (EAD)، و مجوزهای سفر، تخفیف های ویژه ای ارائه می دهیم.

ما کار و اضطراب مهاجران را هنگام پیمایش مسیرهای مهاجرت درک می کنیم. ما انعطاف پذیر هستیم و به نگرانی ها و سوالات شما پاسخ می دهیم. تیم ما به صورت حضوری و آنلاین قرار ملاقات می دهد. ما شما را در جریان پیشرفت در هر مرحله از پرونده خود قرار می دهیم.

برای مشاوره با دفتر ما تماس بگیرید

شرکت حقوقی نجیب حکیمی متعهد به پاسخگویی به سوالات شما در موارد مربوط به قوانین مهاجرت در سراسر آمریکا است. شما میتوانید مشاوره را در زمان مناسب خود برنامه ریزی کنید. مدت زمان مشاوره حداکثر یک ساعت می باشد. شما می توانید مشاوره را به طریق حضوری٬ تلفنی٬ یا ویدیو کال (آنلاین) درخواست کنید.

هزینه (فیس) هر مشاوره مبلغ ۱۵۰ دلار آمریکایی است که قبل از شروع مشاوره باید پرداخته شود. هزینه مشاوره را میتوانید با کارت های اعتباری از جمله ویزا٬ ماستر کارت٬ دیسکاور یا امریکن اکسپرس پرداخت کنید. برعلاوه٬ میتوانید از طریق چک الکترونیکی٬ چک شخصی٬ حواله یا بصورت نقدی پرداخت کنید.

برای تعیین وقت و طریق مشاوره با شماره ۱۳۶۰۳۹۰۳۹۳۶ تماس بگیرید٬ یا فرم تماس را تکمیل کنید. 

عضویت ها:

کانون وکلای ایالت واشنگتن

انجمن وکلای مهاجرت آمریکا

نجیب الله حکیمی

نجیب الله حکیمی یک مهاجر و وکیل مهاجرت در ایالات متحده است. تجربه مهاجرت او تنها محدود به تجربه شخصی او از آمدن به آمریکا با ویزای دانشجویی و پناهندگی نیست، بلکه او همچنین به سایر مهاجران در زمینه پناهندگی، مهاجرت مبتنی بر خانواده، ویزای موقت بشردوستانه (HP)، وضعیت حفاظت شده موقت (TPS) ، ویزای تنوع (لاتری)، اقامت دائم قانونی (گرین کارت)، و تابعیت یا شهروندی به عنوان یک دستیار حقوقی خدمت کرده است. آقای حکیمی به مهاجرانی از آسیا، خاورمیانه، آفریقا و آمریکای جنوبی در قسمت مهاجرت همکاری کرده است. نجیب همچنین دارای تجربه ای کاری با برنامه حمایت از آموزش حقوقی برای افغانستان، پروژه حاکمیت قانون دولت آلمان برای افغانستان، بنیاد آسیا، و پوهنتون یا دانشگاه های مختلف حقوقی در افغانستان میباشد. 

نجیب حکیمی از محققین حقوقی منتشر شده است. او مقالات آکادمیک نوشته و اصلاحات برای قوانین افغانستان را پیشنهاد کرده است. او از طریق اخذ لیسانس حقوق از افغانستان در سال ۲۰۱۱، برنده شدن در مسابقه دادگاه بین المللی حقوق بین الملل در سال ۲۰۱۲، اخذ مدرک کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه واشنگتن در سال ٬۲۰۱۵ و تحصیل در مقطع دکترا در رشته حقوق در دانشگاه واشنگتن در سالهای ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ دانش غنی خود را در زمینه حقوق بدست آورده است. 

دانش نجیب حکیمی از قانون، تجربه شخصی مهاجرت، و تخصص با مهاجران در آمریکا، او را با مهارت هایی که به بهترین وجه برای یک وکیل مهاجرت مناسب است، تجهیز کرده است. 

خدمات:


پناهندگی

ویزه بشردوستانه موقت 

وضعیت محافظت شده موقت 

ویزای مهاجرت ویژه 

ویزای تنوع فرهنگی 

مهاجرت مبتنی بر خانواده 

اقامت دائم قانونی (LPR) یا گرین کارت 

تابعیت یا شهروندی 

سند مجوز کار 

مجوز سفر 

VAWA